Sincan Alçı Boya Fayans ve Dekorasyon

Sincan’da alçı boya yapan firmalar var mı? Sincan’da dekorasyon yapan firmalar hangileridir? Sincan, 500.000 binden fazla nüfusu ile Ankara’nın en kalabalık semtlerinden bir tanesi. 2000’lerin başından itibaren hızla gelişen ve gelişmeye devam eden Sincan’da ev tadilatı, dekorasyon, tadilat ve tamirat işleri de oldukça rağbet görüyor. Sincan Dekorasyon olarak bizler de müşterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Sadece Sincan’da değil Ankara’nın dört bir yanında da hizmet veren alanında uzman kadromuz, bu zamana kadar bitirdiği binlerce projeyle müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

Alçı

Evlerin şıklığı ve temizliği açısından alçı son derece önemlidir. Alçının yanı sıra alçının kalitesi ve alçı yapılmadan önce duvarın tadilatı da yine ayrıca mühimdir. Bu nedenle alçı yaptırmadan önce kaliteli bir alçı seçilmelidir. Sonrasında duvarda var olan bozukluklar, eğiklikler vs. gibi alçıya zarar verecek pürüzler ortadan kaldırılmalıdır.

Boya

Silikonlu silinebilir boya veya plastik boya seçenekleriyle evlerinize itinayla boya badana yapılır. Boyalar müşterilerimizin isteği doğrultusunda seçilebileceği gibi usta kadrolarımız da boyaları yine sizin isteğinize uygun düşecek şekilde belirleyebilir. Boyalarda tercih ettiğimiz markalar aşağıdaki gibidir:

  • Marshall Silinebilir Boya
  • Dyo Su Bazlı Silikonlu Boya
  • Jotun İç ve Dış Cephe Boyaları
  • Tek Tavan boyası

Fayans

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi su temaslı ev içi bölgelere ya da bahçe, balkon gibi yerlere fayans hizmetimiz vardır. Alanında uzman ekibimiz ile beraber siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Elektrik

Elektrik arızası, kaçak akım tespiti, elektrik arıza bakım onarım, kablo çekimi, elektrik tesisatı vb. konularda uzman ekibimiz ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Her türlü elektrik probleminizde bizlere yazabilir ya da telefonla ulaşabilirsiniz.

Su Tesisatı

Su kaçağı, musluk tamiratı, plastik-demir boru değişimi, su tesisatı çekimi vb. konularda hizmet vermeye devam ediyoruz. Her türden sus tesisatı ile ilgili problemlerinizde bizleri arayabilir, fiyat isteyebilir ya da tespit için bizlere Whatsapp üzerinden sorunun fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.