Temelli Dekorasyon Alçı Boya Fayans

Temelli’de alçı, boya fayans, dekorasyon, tamirat ve tadilat, elektrik, tesisat işleri yapan firmalar ve ustalar var mı? Bilindiği üzere Temelli, son zamanlarda gelişen ve gelişmeye devam eden bir semt. Sincan’a bağlı bir semt olan Temelli’de yeni yerleşim birimleri inşa edilmeye devam ediyor. Buradan ev almayı düşünenler için en büyük problemlerden biri de yeni bir semt olduğundan dolayı dekorasyon işlerini yapabilecek ustalara ve dekorasyon için gerekli malzemelere ulaşımdır. Bu aynı şekilde Malıköy için de geçerlidir.

Temelli Dekorasyon: Alçı, Boya, Fayans, Tadilat, Elektrik ve Tesisat

Sincan Dekorasyon olarak değerli müşterilerimize sadece Sincan’da değil Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda Temelli’de Alagöz, Alcı, Anayurt, Bacı, Beyobası, Cumhuriyet, Çiçektepe, Çokören, Esenler, Gazi, Girmeç, Hisarlıkaya, Hürriyet, İstiklal, Malıköy, Polatlar, Türkobası, Ücret, Yenihisar mahallelerinin tamamına hizmetimiz bulunmaktadır.

Evlerinize itinayla boya, tadilat, tesisat, elektrik ve alçı işlemleri yapılır. Alanında uzman ekibimiz, tadilat işlemleri öncesinde evdeki hasarları tespit edip buna göre bir fiyat verecektir. Temelli’de ikamet eden ya da ikamet etmeyi düşünen değerli müşterilerimiz, akıllarında soru işareti kalmadan bu yeni semte gelebilirler. Sincan Dekorasyon olarak evlerinizin ihtiyacı olan bütün tamirat ve tadilat işlerine bir telefon kadar uzağız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.