Yenikent Dekorasyon: Alçı Boya Fayans Tesisat ve Elektrik

Yenikent’te alçı boya fayans tesisat ve elektrik işleri yapan ustalar var mı? Yenikent’te dekorasyon yapan firmalar hangileri? Bilindiği üzere Yenikent, Sincan’ın son zamanlarda en çok gelişen ve gelişmeye devam eden semtlerinden bir tanesidir. Özellikle son 10 yılda semt büyük bir gelişim gösterdi. Ev sahibi olmak isteyen bireyler Sincan’ın merkez mahallerinden ziyade Yenikent, Temelli, Malıköy gibi yerlerden ev sahibi olmak istiyorlar.

Yenikent Dekorasyon: Alçı Boya Fayans Tesisat ve Elektrik

Sincan Dekorasyon, uzman kadrosu ve alanında yetkin isimleri ile beraber Yenikent’te de hizmetlerine devam etmektedir. Evini yenilemek, boya yaptırmak, alçı çektirmek, fayans yaptırmak, elektrik tesisatını değiştirmek, kablo çekmek veya musluğunu tamir etmek isteyenler için Sincan Dekorasyon haftanın her günü hizmet vermeye devam ediyor.

Sincan Dekorasyon olarak sadece Sincan ilçe sınırlarından değil merkeze uzak yerleşim yerlerinde de hizmetlerimiz devam etmektedir. 29 Ekim, Adalet, Akçaören, Çoğlu, Erkeksu, İlyakut, İncirlik, Kesiktaş, Menderes, Mustafa Kemal, Mülk, Yenikayı gibi mahallerin tamamında yukarıda saydığımız hizmetlerimiz vardır.

Dekorasyon ile ilgili bütün sorularınızı tek tuşla bizlere iletmeniz mümkün. İster maille ister Whatsapp üzerinden isterseniz doğrudan telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.