Malıköy Dekorasyon: Alçı, Boya, Fayans, Elektrik ve Tesisat

Malıköy dekorasyon yapan ustalar var mı? Malıköy’de alçı, boya, fayans, elektrik, su tesisatı, kırım-döküm yapan firmalar var mıdır? Bilindiği üzere Malıköy, Temelli’nin bir mahallesidir ve son zamanlarda imar bakımından büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Mahallede şu an yeni binalar inşa ediliyor. Sincan’ın merkez nüfusundaki artış ve merkezdeki evlerin eski olması dolayısıyla ev sahibi olmak isteyenler daha çok Malıköy, Temelli ve Yenikent gibi yeni yerleşim birimlerinden ev almayı tercih ediyorlar.

Sincan Dekorasyon olarak ekibimizle beraber Malıköy’de de hizmetlerimize devam ediyoruz. Malıköy’de yeni ev sahiplerinin ihtiyaç duyduğu alçı, boya, fayans, elektrik ve tesisat işlerinizde uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Sincan Dekorasyon olarak sadece ilçe sınırları içerisinde değil Ankara’nın dört bir yanında hizmetlerimizde devam ediyoruz.

Elektrik kaçağı, elektrik kablosu döşeme, demir su borularının plastik borulara dönüştürülmesi, alçı, boya ve diğer tüm dekorasyon işleriniz için Sincan Dekorasyon’u tercih edebilirsiniz. Tüm teklifleriniz ve sorularınız için bizlere mail yoluyla ulaşabilir ya da doğrudan bizleri arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.